13Rinkites mus - atestuotą ir profesionalią įmonę.
Turite klausimų? susisiekime
tiesiogiai dabar
+370 646 24275
Rašykite mums elektroniniu
paštu
info@ekoputos.lt

Poliuretano putos

POLIURETANO PUTOS ŠILČIAUSIA ŠILTINIMO MEDŽIAGA!!!

Tai yra polimeras plačiai naudojamas buityje, pramonėje, medicinoje. Nuo kempinėlių indams plauti, čiužinių lovoms iki įvairių tarpinių, vibroplokščių padų ir kt. Kaip ir dauguma polimerų pasižymi geromis fizikinėmis savybėmis – atsparus trinčiai, dilimams, plyšimams, turi labai gerą tūrinę grįžtamąją atmintį (net ir po ilgalaikių deformacijų), labai gerai slopina vibracijas, smūgius, atsparus riebalams ir daugumai naftos produktų. Manoma, kad kaip ir dauguma sintetinių polimerų po žeme suyra per 500-1000 metų (plastikas, guma, plastmasė ir kt.).

Dėl šių savybių poliuretano šiluminės ir tūrinės savybės nesikeičia per ilgą laiko tarpą. Šiai dienai sertifikatuose pateikiamos poliuretano šiluminės ir gniuždymo stiprio savybės įvertintos atsižvelgiant į 25-еrių metų senėjimo poveikį.
Tai patvirtina teiginį, kad poliuretano putos yra ne tik šilčiausia medžiaga, bet ir labai patikima.

Jūs mokėsite už šildymą mažiau ir mes kartu džiaugsimės ekologišku indėliu į mūsų visų ateitį.

POLIURETANO PUTOS naudojamos vidaus ir išorės sienų, grindų, mansardų šiltinimui, plokščių stogų ir terasų hidroizoliacijai ir šiltinimui (uždarų porų putos sudaro pilną hidroizoliaciją), rūsio sienų hidroizoliacijai ir šiltinimui, angarų, cechų, fermų šiltinimui.

Būna atvirų ir uždarų porų poliuretano putos. Jos skiriasi šiluminėmis, gniuždymo, vandens garų pralaidumo, vandens įgėrimo savybemis. Uždarų porų putos yra standžios, labai šiltos. Atvirų porų putos gerai praleidžia vandens garus, elastingos. Atvirų porų putos gerai tinka mediniams karkasiniams statiniams, kur svarbus medienos kvėpavimas, medienos judėjimo amortizavimas.

Poliuretano putos neleidžia į patalpas patekti dulkėms, alergenams, kvapams. Tokiu būdu patalpoje sukuriamas sveikesnis mikroklimatas.

Poliuretano putos yra neutralios, jos neišskiria jokių kvapų, dujų, jose nesiveisia bakterijos ir neauga įvairūs grybeliai. Todėl poliuretano putas pastatų šiltinimui rekomenduojama naudoti turintiems  įvairias alergijas tame tarpe ir įvairiom cheminėm medžiagom, kvėpavimo takų problemas.

Poliuretano putos purškiamos be ozono sluoksnį ardančių dujų – heksafluoracetono, hidrofluorangliavandenilių, chlorfluorangliavandenilių, organinių lakiųjų junginių, formaldehido išsiskyrimo.

Poliuretano putos purškiamos naudojant 100% vandenį, mikroporos užpildomos 100% oru.

Poliuretano putos nepalaiko degimo, kilus gaisrui  putos savaime užsigesina.

Poliuretano putos patvari ir ilgaamžė šiltinimo medžiaga. Šiltinimo efektas išlieka tas pats praėjus 25-eriems metams.

Poliuretanos putos prikimba prie įvairių paviršių, užpildo sunkiai pasiekiamas ertmes, pagerina pastato šilumines savybes žymiai geriau nei naudojant įprastas šiltinamąsias medžiagas.

Lyginant apšiltinimo kaštus akmens vata ir atvirų porų putomis, kvadratinio metro šiltinamo ploto kaina įvertinant darbo kainą išlieka panaši. Šiltinamos medžiagos storis išlieka tas pats. Bet šiltinant poliuretano putomis išgaunamas sandaresnis pastatų šiltinimas, nelieka siūlių, užpildomos nepasiekiamos ertmės, darbai atliekami žymiai greičiau – apšiltinama iki 300m2 per dieną. Poliuretanos putos dėl gerų fizikinių savybių išlaiko tas pačias šiltinamąsias savybes daug kartų ilgiau nei akmens vata.

Šiltinimas poliuretano putomis ateityje jums sutaupys daug brangios šilumos energijos. Toks šiltinimo būdas yra ekologiškas, Jūsų pastato konstrukcija bus apsaugota nuo pelėsių, sutrūnijimo ar parazitų.